MEIE LUGU

Tore, et oled leidnud tee meie lehele. Kupud.ee veebipood on Eesti turul tegutsenud juba üle 9 aasta. Kõik sai alguse 2011 aasta sügisel kui sai külastatud tuttavat massööri, kes rääkis kupumassaaži suurepärasest mõjust ja kiiretest tulemustest, mis ta oli enda peal saavutanud. Vaid paari nädalaga oli ta vähendanud reie ümbermõõtu 2cm ning samuti oli tal tselluliiti palju vähem märgata. See  kõik tundus pehmelt öeldes lihtsalt uskumatu! Muud ei jäänud üle kui tuli enda peal järgi katsetada. Uskumatu, aga juba kolme nädalaga väheneski ümbermõõt ja tselluliit ning nahk oli palju paremas toonuses! Seejärel tekkiski idee antud võimalust ka Eesti naistele pakkuda. Läbisime põhjalikud kupumassaaži kursused, et viia kurssi end kõige olulisega ja nii see kõik algaski.

Praeguseks kasutab meie kuppe kodudes üle Eesti juba ligi 32 000 naist ning kasutajaid lisandub igapäevaselt juurde. Oleme saanud väga palju positiivset tagasisidet meie klientidelt, samuti on kupumassaaži kuuri läbinud kümned blogijad, kes on ssaanud suurepäraseid tulemusi ja need ka kirja pannud.

Meie kehakupp valiti žürii poolt “Anne&Stiil 2017 ilulemmik” võitjaks, mille kleepse saame uhkusega oma tootel nüüd ka kasutada:)

Oleme kajastatud ka enamikes tuntumates ajakirjades, saadetes ja veebiväljaannetes: ”Hooaeg”, “Naistesaade”, “Buduaar” “Naisteleht”, “Naised”, “Anne&Stiil”, “Tiiu”, “Eesti Ekspress”, “Sensa”, “Nipiraamat”, “Catwalk”, Nädalaleht “PM”, “Postimees”, Delfi Naistekas ja palju-palju muud.

Nüüdseks oleme lisanud lehele ka palju teisi kasulikke ja eelkõige tõhusaid keha- ja näohooldustooteid, et parim oleks ühes kohas koos ning, et tellida oleks lihtne.