joi kodune hambavalgendus - särav tulemus vaid 30 minutiga


HAMMASTE VALGENDAMINE KODUS! 

Valged hambad annavad tõelise süsti enesekindlusele! Seetõttu on äärmiselt oluline hoolitseda oma hammaste ja suuhügieeni eest, et naeratus püsiks särav. Kauni säravuse tagamiseks on soovitatav ka ohutu hammaste valgendamine, mis on tänu kodus kasutatavate vahendite abil muutunud ülilihtsaks ja võrreldes hambakliinikutega ka tunduvalt soodsamaks! JOI tooted on kooskõlas Euroopa Liidus kehtestatud reeglitega ning sisaldavad vesinikperoksiidi vaid 0,1%.

MIS VAHE ON VESINIKPEROKSIIDI SISALDAVATEL JA PEROKSIIDIVABADEL VALGENDUSGEELIDEL?

Kodune hambavalgendus on viimastel aastatel palju populaarsust kogunud, kuna enam ei muutu valgendusgeeliga kokkupuudet omavad hambad või igemed tundlikuks või lausa valusaks.

Nimelt on Vesinikperoksiid „Hydrogen Peroxide“, mis omaolemuselt on tugev oksüdeerija hambaravikabinettides kasutavates valgendusgeelides juba pikalt kasutusel olnud. Tugeva vesinikperoksiidi sisaldusega valgendusgeel ei tohi protseduuri käigus kokku puutuda igemetega, kuna võib neid kahjustada. Lisaks muudab Vesinikperoksiid hambad väga tundlikuks ja võib põhjustada mikromõrasid.

Tänu eeltoodule, töötati välja uutel põhitoimeainetel põhinevad valgendusgeelid. Näiteks: „Naatriumkarbonaadil“ “Sodium Carbonate” ja “Carbamide Peroxide”toimeaineil töötavad valgendusgeelid, millega valgendamine ei nõua enam eriharidust ja valgendusprotseduuri võib läbi viia iga inimene oma kodustes tingimustes.

JOI TEETH WHITENING KODUKASUTUSSE MÕELDUD HAMBAVALGENDUSTOOTED: KIIRE , TÕHUS JA OHUTU

✓ Efektiivseim turulolevaist
✓ Loodud tundlikele hammastele
✓ Valgendavad kuni 10 tooni
✓ Soodsaim ja valutu alternatiiv hambakliinikus valgendamisele
✓ Tulemus juba peale esimest kasutuskorda

KIIRE JA TURVALINE

  Joi hambavalgendus on loonud hammaste valgendamiseks koduseks efektiivsed, kuid ohutud hambavalgendustooted. Vesiniperoksiidi asemel on JOI valgendusgeeli põhitoimeaineks Sodium Percarbonate.

  Kapedele kantaval geelil on meeldiv maitse, protseduur ei ole valus ja valgendustulemuse saavutab kiiresti. JOI White valmistatud hambavalgendusgeelide koostis ei kahjusta hambaid ega hambaemailised. JOI valgendustooted on kiiretoimelised ning hambaid on võimalik heledamaks muuta kuni 10 tooni võrra.

  Valgendusgeeli koostis tagab valgemad hambad, eemaldab määrdumuse ning plekid. Ja mis eriti oluline – see valgendab ilma hambastruktuuri ja hambavaapa kahjustamata.


  korduma kippuvad küsimused

  1) Kuidas säilitada hammaste valgendamise tulemus?

  Terve valgendamisprotsessi aja (umbes 5 päeva) tuleb vältida värviandvaid jooke nagu kohv, tee, koolajoogid, punane vein ja tsitrusjoogid. Soovitav on vältida ka suitsetamist. Kui väldid nimetatud tegevusi ka peale valgendamisprotsessi hoiad oma hambad valged kauem!

  2) Kas hammaste valgendamine on valus?

  JOI Teeth Whitening toodetega hammaste valgendamine tagab efektiivse tulemuse ohutult! JOI tooted on loodud tundlikele hammastele, tänu millele on hambavalgendamise protseduur valutu.

  3) Kui kaua võtab aega hammaste valgendamine?

  Ühe korraga on hammaste valgendamise protseduur umbes 30 minutit pikk. Seda tuleb korrata iga päev ühe kuuri vältel, mis kestab umbes 5 päeva või kuni geeli jätkub!


  4) Kaua tulemus kestab?

  Soovitame korrata valgenduskuuri peale iga paari-kolme kuud. Kui olete oma hambaid just valgendanud, siis samal päeval ei tohiks juua tumedaid või punaseid jooke ja sööke. Loomuliult ei tohiks samal päeval ka suitsetada.

  5) Millal ei tohi hambaid valgendada?

  Kui olete lapseootel või imetate. Hambad ei ole korras või esineb igemehaigusi. Ei tohi kasutada peale äsjast hambakirurgiat või kui Teil esineb lõualuuprobleeme.

  6) Kas valgenevad ka hambakroonid või lumineerid?

  Ei, Kahjuks ei valgenda ükski tavakasutuses saadaolev valgendusgeel hambakroone või teisi kunstlikult ülesehitatud hambaid.