• Vähendab kehakaalu juba10-14 päevaga 3-5kg
• Põletab kuni 600 kcal tunnis
• Vähendab ümbermõõtu ning tselluliiti
• Väljutab jääkaineid ning üleliigset vett kehast
• Parandab unekvaliteeti
• Aitab kiiremini taastuda peale tugevat treeningut või füüsilist pingutust
• Lõdvestab ja lõõgastab

• TASUTA transport pakiautomaati! (Eesti siseselt)
• Garantii 2 aastat
• Tagastusõigus 14 päeva (Kasutatud defektideta toodet tagastada ei saa. Veendu enne ostu toote sobivuses!)


VASTUNÄIDUSTUSED:

Nahahaigused või põletused, lülisambahaigused, südamestimulaator, südamehaigused, luumurrud, diabeet, kasvajad, hiljutised operatsioonid, osteoporoos, vererõhutõbi, rase/imetate, anhidroos, vähktõbi, implantaadid, mis sisaldavad metalli, silikooni (nt rinnaimplantaadid jmt), kunstliigesed (metallist).
NB! Kui teil esineb ülalpool mainitud terviseprobleeme, tuleb enne HIIT infrapunamati kasutamist konsulteerida oma raviarstiga!

KASUTEGURID:

VÄHENDAB KEHAKAALU JA SENTIMEETREID
Higistamine on osa keha termoregulatsiooni protsessist, mis suurendab südame löögisagedust ja jõudlust ning kiirendab ainevahetust. Meie keha vajab higi tekitamiseks palju energiat. Infapunamati seanss aitab väljutada üleliigset vett, toksiine ning soolasid. Hiit infrapunamati 10 päevase kuuriga väheneb kehakaal 3-5kg!

VÕRDUB FÜÜSILISE TREENINGUGA
Süda saab 20–30-minutilise infrapuna seansi jooksul 10 km jooksuga sarnase treeningu ja toodab sama koguse higi. Infrapunamatt sobib ideaalselt neile, kel pole regulaarseteks treeninguteks aega või kel on kehalist aktiivsust pärssivad vigastused. Üks infapunamati seanss kulutab kuni 600kcal.

VÄLJUTAB MÜRKAINEID
Tänapäeval kogunevad inimese kehasse igapäevaselt erinevad mürgid, näiteks naatrium, alkohol, nikotiin, kolesterool ja kantserogeensed raskemetallid (kaadmium, plii, tsink, nikkel). Higistamine küll vabastab keha toksiinidest, kuid aeglaselt. Infrapuna soojus stimuleerib higinäärmeid nahka kiiremini puhastama ja mürkainetest vabastama.

TUGEVDAB IMMUUNSÜSTEEMI
Enamike haigustega kaasneb palavik, mis tähendab, et keha kuumeneb üles, et hävitada organismis olevad viirused ja võõrkehad. Vastupidiselt laialtlevinud arvamusele on palavik tegelikult organismi loomulik viis immuunsüsteemi kaitsmiseks ja üks parimaid viise kemikaalide ja haigustekitajatega võitlemiseks. Immuunsüsteem nõrgendab viiruseid ja takistab bakterite levikut. Infrapuna soojus kutsub esile palavikku meenutava signaali, soojendades keha, kuid ilma haigusvaludeta. Selle tulemusena on organism haigustekitajate eest paremini kaitstud. Infrapunamati kasutamine aitab külmetushaiguste hooajal edukalt haigestumist vältida.

VÄHENAB STRESSI
Infrapunasoojus lõdvestab lihaseid ja kogu keha. See rahustab parasümpaatilist närvisüsteemi ja annab ajule märku rahuliku seisundi esilekutsumisest. Lisaks aitab see rahustada sümpaatilist närvisüsteemi, mis on igapäevase stressi tõttu pidevalt ülestimuleeritud.

LEEVENDAB VALU
Infrapuna soojus leevendab valu, laiendades veresooni ja parandades vereringet. See võimaldab rohkemal hapnikul vigastatud kehapiirkondadesse jõuda ning aitab vähendada valu ja kiirendada paranemisprotsessi.

UUENDAB NAHKA
Infrapunasoojus parandab vereringet ning eemaldab nahast mustuse, kemikaalid ning surnud naharakud. Tulemuseks on pehmem, pringim ja säravam jume.

NB! Toode ei ole ette nähtud haiguste diagnoosimiseks, raviks ega ennetamiseks.