Vaata ostukorvi “Avokaadoõli normaalsele, kuivale ning vananevale nahale.” lisati sinu ostukorvi.
  • 1
    Argaaniaõli sobib kõikidele nahatüüpidele, eelkõige kuivale ning vananevale nahale. Sisaldab rikkalikult E-vitamiini ning Omega rasvhappeid. Õli saadetakse kas valges või mustas pudeli pakendis (vastavalt laoseisule).
    Lisa korvi Detailid
  • 5
    Samuti vedelaks kullaks nimetatud imeõli sobib ideaalselt vananevale ning rasusele nahale. Sisaldab rohkelt A, D ning vananemisvastast E vitamiini. Õli saadetakse kas valges või mustas pudeli pakendis (vastavalt laoseisule).
    Lisa korvi Detailid
  • 3
    Kuivale, tundlikule nahale. Sisaldab A, B, D, E vitamiine, küllastamata rasvhappeid ning mineraale. Hea masaažiõli. Sobib määrimiseks väikelastele ja beebidele. Õli saadetakse kas valges või mustas pudeli pakendis (vastavalt laoseisule).
    Lisa korvi Detailid
  • 6
    Kerge õli kuivale, vananevale ning küpsele nahale. Sisaldab oleiin ning palmitoleiinhapet, E ja B vitamiine ning rasvhappeid.  Õli saadetakse kas valges või mustas pudeli pakendis (vastavalt laoseisule).
    Lisa korvi Detailid
  • 2
    Õli saadetakse kas valges või mustas pudeli pakendis (vastavalt laoseisule).
    Lisa korvi Detailid
  • 7
    Kuivale, väsinud ning põletikulisele nahale. Sobib hästi kuperroosa vastu. Sisaldab rikkalikult A vitamiini. Õli saadetakse kas valges või mustas pudeli pakendis (vastavalt laoseisule).
    Lisa korvi Detailid
  • 4
    Avokaadoõli on üks vanimaid kosmeetilisi õlisid. Avokaadoõli sobib hästi normaalsele, kuivale ja vananevale nahale. Sisaldab hästilahustavaid vitamiine (A, B, D ja E) ja esmaseid rasvhappeid.  Õli saadetakse kas valges või mustas pudeli pakendis (vastavalt laoseisule).
    Lisa korvi Detailid