Kuidas kehakuppu kasutada?

Õlita keha. Soovitatavalt kasutada 100% naturaalset õli.

Võta kupp kätte, pigista kokku, aseta probleemsele piirkonnale (näiteks reied) ning lase kupust lahti. Seejärel imeb kupp endasse hulgaliselt pehmeid kudesid, mida saab ise hõlpsasti töötlema hakata.

Alusta kupuga masseerimist liikudes alati sirgjooneliste või ringjate liigutustega alt üles (vereringe suunas).

Parimate tulemuste saavutamiseks tuleks kupumassaaži esialgu teha endale 5-6 korda nädalas, 7-15 minutit ühele piirkonnale. Hiljem võib jätkata kupumassaažiga 2-3 korda nädalas.

Peale kupumassaazi joo alati klaas puhast vett.

Tulemusi on näha 2-4 nädala pärast (individuaalne).Tervislikum toitumine ning mõõdukas liikumine tuleb samuti ainult kasuks.IMG_4787

Sisene E-Poodi

Kuidas kupp toimib?

1. Vaakum imeb endasse hulgaliselt pehmeid kudesid, lihaseid ning nahka- tänu millele saab tselluliiti väga lihtsalt ise töödelda ning ravida.

2. Tänu kupu abil tekkivale vaakumile ning intensiivsele töötlemisele paraneb verevarustus, lümfiringe ning kiireneb ainevahetus.

3. Tänu kiirenenud ainevahetusele, paranenud vere – ning lümfiringele, väljuvad kehast mürgised jääkained ning tasapisi väheneb ka tselluliit.

4. Nahk muutub siledamaks ning läheb rohkem trimmi, kaovad ebameeldivad apelsinikoorelaadsed ”mügarikud”. Paraneb enesetunne nii seest kui väljast.