korduma kippuvad küsimused

Tselluliiti vähendav kupp peab vastu keskeltäbi aasta. Võib kesta ka kauem, kuid võib ka vähem – see oleneb kui tihti/intesnsiivselt kuppu kasutada. Lõpuks võib muutuda kupp liiga pehmeks ning silikoon võib hakata murenema/pragunema.

Kuna näokuppu kasutatakse harvemini ning kokkupigistamise surve pole nii suur, siis näokupp kestab vähemalt 2-5 aastat õige hoolduse puhul. Silmakupugu täpselt samamoodi.

Pese kupud peale iga kasutuskorda- nii tagad neile pikema eluea.

Näokupu ning silmakupu puhul piisab kindlasti ühest kupust. Kehakupu puhul saab samuti ühega hakkama, kuid kahe kupuga (masseerides samaaegselt kahte reit) hoiad lihtsalt aega kokku.

Võib, kuid soovitame veenilaiendite/sünnimärgi ümbert kupuga masseerida, mitte otseselt nende pealt. Kuputades veenilaiendite lähiümbruses soovitame võtta kupuga väiksem vaakum. Kui veenilaiendeid esineb rohkem kui paaris kohas, siis kehakuppu kasutada ei tohiks.

Jah, see on täiesti normaalne. Mõnel tekivad sinikad, mõnel mitte, mõnel rohkem, mõnel vähem – see oleneb eelkõige naha tüübist. Kui Sul on nõrgem nahk, siis soovitame kindlasti enne kupuga masseerimist käega nahk soojaks masseerida ning alguses väiksema vaakumiga alustada. Peale mõnda päeva võib vaakumit suurenda – selleks ajaks on nahk kupumassaažiga juba tasapisi harjunud.

Jah, see on normaalne. Kui kupuga masseerimine teeb väga valu (eriti väga tselluliidistel kohtadel), siis soovitame alustada lihtsalt tasapisi. Esimesel päeval 3-4 minutit ning väiksema vaakumiga. Päev-päevalt võib juba vaikselt suuremat vaakumit võtta ning ka pikemalt ühte piirkonda masseerida. Lõpuks nahk harjub ning kaob ka valu.

Vastunäidustused:

Veenilaiendid ja –põletikud
Rasked südame-veresoonkonna haigused
Rasked neeru-ja kopsuhaigused
Palavik
Vähk
Kasvajad
Depressioon
Kilpnäärmehaigused
Äge põletik
Kunstliiges(ed)
Nakkushaigused
Vere hüübimishäired
Lahtised haavad
Erinevad nahaprobleemid: psoriaas, erüsiipel, allergiline lööve, nahapinnast kõrgemad sünnimärgid
Kui operatsioonist on möödas vähem kui 1 kuu
Raseduse ajal
Imetamise perioodil
Menstruatsiooni ajal kõhu piirkond

Nii keha-, näo ja silmakupu pakendil on kirjas kasutusjuhend, mida järgides on lihtne kuppe kasutada. Näokupuga tuleb lisaks kaasa ka põhjalik skeem õigete võtete jaoks.

Raseduse ning imetamise ajal ei ole soovitatav kupumassaaži kehale teha. Kuna kupumassaaž ergutab väga intensiivselt vereringet, siis raseduse ajal pole see soovitatav. Imetamise perioodil aga väljuvad mürgised jääkained ka rinnapiima kaudu, mis pole lapsele kasulikud.

Näo-ja silmakupu kasutamine raseduse ajal ei ole vastunäidustatud.

Kupud sobivad väga hästi nii meestele kui ka naistele. Kindlat vanusepiirangut pole. Tellijaid ning kasutajaid on alates 17 aastastest kuni 75 aastani. Peaasi, et ei esineks vastunäidustusi.

Tulemused tulevad väga individuaalselt. Mõned näevad esimesi tulemusi juba nädala pärast, teised aga 2,5-3 nädala pärast. Kindlasti oleneb see nahatüübist ning sellest kui palju tselluliiti esineb. Soovitavalt tuleks tselluliidi märgatavaks vähendamiseks või eemaldamiseks teha endale kupuga massaaži esialgu aktiivselt kuu aega ning siis jätkata massaaži tegemist 2-3 korda nädalas. Peale seda võiks tulemuste säilitamiseks teha kupuga massaaži vaid kord nädalas.

Jah! Väga hästi toimib kupp ka selja ning õlavöötme valude leevendamiseks ning vähendamiseks. Kupp imeb endasse väga palju lihaseid ja nahka, mistõttu saab valulikku piirkonda väga tõhusalt ning intensiivselt masseerida ja seeläbi valu leevendada.